Кошик
5260 відгуків
+380 (68) 132-44-77
+380 (67) 132-44-77
FOQUS.COM.UA

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ, який діє на підставі Виписки з ЄДР No 2000630000000012619 від 18.02.2020 року, пропонує укладення Договору публічної оферти купівлі-продажу Товарів в інтернет-магазині дистанційним способом, шляхом приєднання, відповідно до статей 633-634, 642 Цивільного кодексу України

Цей договір публічної оферти укладається між Продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого боку.

Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення товару в Інтернет-магазині http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua та/або на будь-якій сторінці в соціальних мережах Продавця та/або надаючи свою контактну інформацію в будь-який спосіб з метою замовлення Товару, Ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Ця Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти. 1. Терміни та визначення

1.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою є невід'ємною частиною:

Продавець – ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ, який діє на підставі Виписки з ЄДР No 2000630000000012619 від 18.02.2020 року, телефон +38 068 132 44 77 (Viber, Messenger, Telegram, WhatsApp) .

Користувач – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач Інтернет-магазину http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua та/або будь-якої сторінки в соціальних мережах Продавця, що приймає всі умови цієї оферти і яка має намір зробити замовлення Товару.

Покупець – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач Інтернет-магазину http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua, та/або будь-якої сторінки в соціальних мережах Продавця, яка здійснила замовлення Товару та/або залишила свої контактні дані з метою замовлення Товару і тим самим підтвердила свою згоду з усіма умовами даної оферти.

Інтернет-магазин – офіційна Інтернет сторінка http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua, та/або будь-якої сторінки в соціальних мережах Продавця.

Товар – перелік товару, який визначений на офіційному Інтернет-магазині Продавця за яким Покупець має право здійснити власний вибір необхідного Товару шляхом замовлення та відповідно до порядку, визначеного цим Договором.

Конфіденційність і захист інформації – під цим поняттям розуміється, що Продавець зобов'язується дотримуватись суворої конфіденційності щодо інформації, яка була отримана Продавцем від Покупця за цим Договором.

2. Загальні положення

2.1. Продавець здійснює продаж Товару через Інтернет-магазин http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua, та/або будь-яку сторінку в соціальних мережах Продавця.

2.2. Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-магазині та/або залишаючи свої контактні дані з метою отримання Товару, Користувач погоджується з умовами цього Договору. У разі незгоди з умовами цього Договору Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути Сторінку.

2.3. Умови цього Договору і розміщена на Сторінці інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4. Діючі умови цього Договору можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачів та Покупців в односторонньому порядку. Нова редакція умов цього Договору вступає в силу з моменту її опублікування на Сторінці, якщо інше не буде передбачено самим Договором.

2.5. Договір набуває чинності з моменту здійснення Покупцем оплати Товару відповідно до умов, розміщених на Сторінці, та надходження коштів на банківський рахунок Продавця.

2.6. Повідомляючи Продавцю свій номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем. Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про прийом замовлення, а також надання іншої інформації, безпосередньо пов'язаної з виконанням зобов'язань перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.

2.7. Вичерпний перелік Товару, строки та умови розміщуються виключно на Сторінці. Реквізити для оплати Товару можуть у будь-який час змінюватись Продавцем та розміщуються як на Сторінці, так і можуть надаватися (надсилатися) Покупцю за допомогою будь-яких засобів зв'язку (електронною поштою, телефонними повідомленнями, месенджерами тощо).

3. Предмет договору

3.1. За цим Договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця обрані Покупцем в Інтернет-магазині, а Покупець оплатити такі товари на умовах цього Договору. Перелік Товарів, їх вартість та умови отримання розміщені на офіційних Інтернет сторінках Подавця.

3.2. Умови цього Договору діють по всій території України окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

4. Умови та порядок надання Товару
4.1. Перелік Товарів, їх вартість та умови отримання розміщені на офіційних Інтернет

сторінках Подавця.

4.2. Для отримання Товару Покупець у спосіб, визначений Продавцем, здійснює попереднє замовлення в Інтернет-магазині http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua, та/або на будь-якій сторінці в соціальних мережах Продавця або за допомогою засобів зв'язку (месенджерів Viber, Telegram, WhatsApp).

4.3. Замовлення Покупців на придбання товарів спрямовуються Продавцю шляхом заповнення відповідної форми на сайті www.foqus.com.ua або шляхом здійснення дзвінка до Колл-центру, номери телефонів якого розміщені на сайті:
www.foqus.com.ua.

4.4. Під час оформлення замовлення Покупець самостійно обирає спосіб оплати товарів (відповідно до умов цього Договору), зазначає спосіб отримання товарів, а також повідомляє

номер мобільного телефону та іншу контактну інформацію. При цьому номер мобільного телефону має бути діючим та забезпечуваті можливість отримання Покупцем SMS-повідомлень (месенджерів Viber, Telegram, WhatsApp).

4.5. Після оформлення замовлення Продавець підтверджує його шляхом направлення Покупцю повідомлення на електронну адресу (e-mail) та/або повідомлення за допомогою засобів зв'язку (месенджерів Viber, Telegram, WhatsApp), у якому зазначається унікальний номер замовлення. Для узгодження строків отримання товарів, уточнення замовлення або його коригування, представник Продавця може зв'язку язатися із Покупцем за номером телефону, який останній вказав під час оформлення замовлення.

4.6. Факт оплати Товару є беззаперечним прийняттям Покупцем умов даного Договору. Покупець, який придбав Товари Продавця, розглядається як особа, яка вступила з Продавцем у договірні відносини.

4.7. Продавець не несе відповідальність, якщо Покупець не з вини Продавця не зміг отримати обраний (замовлений) товар.

4.8. У випадку настання обставин непереборної сили (пожежі, землетруси, інші природні явища, стихійні лиха, дії третіх осіб, збої в електропостачанні й у роботі комунікацій, які використовуються для реалізації Товарів, прийняття актів державних органів, введення карантинних заходів, перебої у роботі електропостачання, що призвели до відсутності зв'язку із мережею Інтернет та інші незалежні від Сторін обставини), що унеможливлюють своєчасне, повне та належно виконання зобов'язань за цим Договором, такі зобов'язання здійснюється Продавцем після закінчення дії визначених обставин.

5. Ціна та оплата Товару
5.1. Ціна Товару зазначається на Сторінці в національній валюті України і включає у собі всі

передбачені українським законодавством податки.

5.2. Покупець зобов'язаннями язаний оплатити товари за цінами, зазначеними на сайті http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua в момент їх отримання, якщо цим договором не передбачено інше.

5.3. Спосібі оплати товарів:
5.3.1. Готівковими коштами (накладений платіж за допомогою поштового зв'язку «Нова пошта» та інших поштових операторів);
5.3
.2. Банківською карткою (Visa/MasterCard) шляхом передплати за товар;
5.3.3. За допомогою системи Liqpay;
5.3
.4. За допомогою залучених у банків кредитних коштів;
5.3.5. За допомогою сервісу ПАТ «ПриватБанк».

5.4. Обмеження, щодо використання певних способів оплати встановлюються цим Договором, іншими документами Продавця або можуть бути зазначені безпосередньо на сайті www.foqus.com.ua чі у повідомленні Продавця при оформленні замовлення. Продавець може встановлювати інші спосібі оплати не передбачені цим договором.

6. Обмін та повернення товарів

6.1. Вимоги (претензії) споживачів щодо обміну, розірвання Договору, якості, безпеки, гарантійного обміну товарів придбаних Покупцем в Інтернет-магазині http://Foqus.com.ua, http://foqus.in.ua, http://foqus.kiev.ua, http://velotrek.com.ua на умовах цього Договору, задовольняються Продавцем відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

7. Конфіденційність і захист інформації

7.1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляються Продавцем відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

7.2. Обробка персональних даних Продавцем, як розпорядником персональних даних, включає у собі збір персональних даних, зазначених Покупцем, їх зберігання та використання в цілях виконання Договору.

7.3. Персональні дані збираються та обробляються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку. Термін зберігання і обробки персональних даних становить один рік.

7.4. Надаючи свої персональні дані, Користувач/Покупець надає безумовну згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» Продавцем.

7.5. Продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сторінці в загальнодоступній формі.

8. Термін дії публічної оферти

8.1. Договір публічної оферти купівлі-продажу Товарів в інтернет-магазині набуває чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем і діє до моменту виконання Сторонами своїх зобов'язань за Договором.

8.2. Дана оферта може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку для всіх своїх Покупців з одночасною публікацією нової версії оферти на Сторінці.

9. Особливі умови
9.1. Сторінка та супутні сервіси можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні у

зв'язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин.

9.2. До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

9.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернути до Продавця за розміщеними на Сторінці контактами. Усі виникаючі суперечки сторони зобов'язання пов'язані намагатися вирішити шляхом переговорів та відповідно до чинного законодавства України.

9.4. Даний Договір оферти викладений українською мовою, відповідно до чинного законодавства України.

10. Реквізити Продавця ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ

ГРИЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ РНОКПП 3188601296

IBAN: UA903218420000026009010104874
Назва банку: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Телефон: +38 068 132 44 77

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner