



Сексуальна червона сукня - це ідеальний наряд для будь-якого випадку, в тому числі і для спокушання. Особливо, якщо ця сукня лакована, коротка і з блискавкою по всій довжині, яку так і тягне розстебнути. Пропонуємо придбати лаковану сукню "Спокусниця Марго", щоб створити святковий і сексуальний образ, або у якості незабутнього інтимного подарунка.
Лакована сукня-бюстьє без бретелей буде красиво облягати фігуру, підкреслить талію і візуально подовжить ноги. А принадна блискавка на всю довжину сукні точно не залишить байдужим жодного чоловіка! Просто потягніть за кільце - і сукні наче й не було. У такому вбранні ти відчуєш себе розкішною і бажаною жінкою, чиї примхи завжди виконуються.
Сукня вироблена в Україні.
Розмір: ХXL (об'єм грудей - від 110 до 116 см; об'єм талії - від 90 до 105 см; об'єм стегон - від 112 до 120 см).
ВАЖЛИВО! Звертаємо вашу увагу, що розмірна сітка лакованої білизни D&A показує, на які заміри підійде виріб, а НЕ його фактичні заміри. Лакована білизна має щільно сідати на тіло, щоб досягти потрібного обтислого ефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Вініл |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Вид виробу | Сукні |
- Ціна: 1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO6756
Сукня лакована червона "Спокусниця Марго" XXL, блискавка на всю довжину позаду
1 600 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77

