

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний і зручний вібростимулятор, який дозволяє простимулювати всі ерогенні зони як жінок, так і чоловіків. Невеликий розмір дозволяє легко транспортувати вібро-пульку і зберігати в будь-якому місці. Бризковідштовхувальна кулька забезпечує потужну і тривалу роботу вібрацію. Ця маленька але потужна кулька не змусить вас нудьгувати. Дуже практична і зручна в обігу.
Штрих код: 759746002327
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 82 см |
| Діаметр | 18 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
| Країна походження | Китай |
| Довжина: | 8,2 см |
| Тип батареї | 4 Батарейки типу LR44 |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вібропуля |
| Стать | Унісекс |
| Функція вібрації | Так |
| Водостійкість | Так |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Кількість батарейок | 4 |
- Ціна: 499 ₴
- В наявності
- Код: 900232 /CN-390900232
Вібропуля з ABS-пластика Chisa Hi-Basic, срібляста
499 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
