

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні вібромасажер DREAM TOYS 10 - SPEED CLIMAX BULLET SILVER-куля кишенькового розміру з потужним двигуном і 10 функціями. Куля має гладку поверхню і круглий наконечник для точкової стимуляції. Їм можна легко керувати за допомогою однієї кнопки.
Штрих код: 8719632674238
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dream Toys |
| Діаметр | 1.5 см |
| Довжина | 8.5 см |
| Форма | Куля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | Багатошвидкісна |
| Довжина: | 8,5 см |
| Колекція | Vibes of Love |
| Матеріал | АБС |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 1 х ААА |
| Основні | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT21412
Міні вібромасажер DREAM TOYS 10-SPEED CLIMAX BULLET SILVER
650 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
