



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лікар на місці! Blush Novelties
Dr. Skin Vibe #9 - дуже товстий реалістичний вібратор з текстурованим стрижнем з прожилками, який еротично масажує вас, коли ви вводите його всередину себе.
- Глибокі та потужні вібрації, керовані зручним поворотним регулятором
- Обхват: ідеально підходить для розміру королеви, товстий, щоб заповнити вас
- Прожилковий текстурований вал
- Захист від бризок та легкість очищення
- Виготовлений із безпечного для тіла ПВХ, не містить синтетичних ароматизаторів, фталату, парафіну або латексу.
- Довжина 7 дюймів/17,7 см Довжина, що вставляється 6 дюймів / 15,2 см Ширина 2 дюйми/5 см
- Потрібні 2 батареї АА, не входять в комплект
Штрих код: 735380113438
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blush |
| Діаметр | 5.5 см |
| Довжина | 15.5 см |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Матеріал | Латекс |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | Багатошвидкісна |
| Довжина: | 15,5 см |
| Колекція | Dr Skin |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 2 х АА |
| Основні | |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 1 650 ₴
- В наявності
- Код: T330471
Вібратор Mr. SKIN COCK VIBE VIBE 9 BEIGE
1 650 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
