



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор із пультом 19,5 см. Oliver
Реалістична форма з яскраво вираженою головкою, венозною структурою мошонки на присосці з виносним пультом управління.
Мультишвидкісна вібрація з плавним регулюванням.
Сумісний із лубрикантами на водній основі.
Водонепроникний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 4.4 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 19,5 см |
| Матеріал | TPE |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 3 x AAA |
| Основні | |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26918 /BW-008017BRSY
Вібратор із пультом 19,5 см Oliver
1 300 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
