




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор подвійний Snaky Vibe Pretty Love
Snaky Vibe - це унікальний вібратор з двома кінцями, що вібрують, і 7 потужними налаштуваннями вібрації.
Є багато різних способів використання Snaky Vibe.
Його форма дозволяє легко вводити Snaky Vibe вагінально або анально, а гнучкий матеріал робить його ще більш функціональним.
Вібратор можна заряджати за допомогою кабелю USB, і його легко чистити після використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 60 см |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | 7 вібраційних функцій |
| Довжина: | 60 см |
| Матеріал | Silicone |
| Країна походження | Китай |
| Основні | |
| Колір | Фуксія |
- Ціна: 1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16483 /BI-014327-1
Вібратор подвійний Snaky Vibe Pretty Love
1 990 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
