




Набір Orgie Vibe! Bullet створений для тих, хто хоче більше чуттєвості та різноманіття. У комплекті:
-
DUAL VIBE коктейль ДЖИН-ТОНІК ПОЛУНИЦЯ, 15 мл — рідкий вібратор з інгредієнтами амазонських рослин та вишуканим смаком. Ідеально підходить для посилення відчуттів під час орального сексу. Створює миттєве відчуття спокусливого поколювання та вібрації. Рівень вібрації: 6 з 10. Один флакон – ± 75 доз продукту.
-
Віброкуля — компактна, але потужна, має 10 режимів вібрації, легка у керуванні. Має гладеньке поліуретанове покриття - приємне на дотик, швидко переймає температуру тіла, що робить відчуття більш природними.
Поєднуючи ці два продукти, ви отримаєте подвійний ефект: інтенсивні вібрації та пульсуюче поколювання, які розкривають нові відчуття. Набір підходить для пар та соло використання, адже задоволення не має меж.
DUAL VIBE коктейль ДЖИН-ТОНІК ПОЛУНИЦЯ, 15 мл:
Склад: вода, гліцерин, полісорбат 80, ароматизатор, сік листя алое барбаденського, бензиловий спирт, феноксиетанол, карбомер, пропіленгліколь, натрій сахарин, екстракт акмели, ніацинамід, аміноетилпропанол, етилгексилгліцерин, пінен, лімонен, калій сорбат, бензоат натрію, лимонна кислота, токоферол.
Віброкуля:
10 режимів. Матеріали: ABS-пластик, поліуретанове покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Колір | Рожевий |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 13.5 см |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Для кого | Для пар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | 10 режимів вібрації |
| Довжина: | 13,5 см |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 2 049 ₴
- В наявності
- Код: 17816
ORGIE (Бразилія-Португалія) Набір VIBE! BULLET віброкуля + рідкий вібратор Orgie (Бразилія-Португалія)
2 049 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77




