



Презервативи Physical Delay Sleeve - це преміум-клас ультратонких засобів контрацепції з вражаючим продовжувальним ефектом. З товщиною всього 0,018 мм вони гарантують преміальну якість і тривалий комфорт, збільшуючи тривалість статевого акту на 15-30 хвилин. Також віріб додатково оснащено мілкімі стімулюючими крапками.
Використання 100% гіалуронової кислоти замість силіконової смазки не лише забезпечує тривале ковзання, але й підтримує природний водний баланс шкіри. Ультратонкі презервативи з натурального латексу високої якості забезпечують високу теплопровідність, швидко передаючи тепло партнеру для максимально природних відчуттів.
Розміри презерватива: ширина - 52 мм, довжина - 160 мм, товщина - 0.018 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Текстура | Пупирчасті |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.018 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
- Ціна: 199,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82696
Презервативи Olo Physical Delay Sleeve 0,01мм з пролонгатором і крапкамі ультратонкі 10 штук
222 ₴
199,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77

