




Вібромасажер простати PRETTY LOVE Nasreddin з пультом, чорний
Пориньте у світ інтенсивної стимуляції з надувним масажером простати для глибоких і контрольованих відчуттів. Анатомічна форма поєднується із сучасною вібрацією і зручним керуванням, з можливістю точного настроювання інтенсивності.
12 режимів вібрації дають змогу вибрати оптимальний ритм. Функція пам'яті зберігає останній режим, а бездротовий пульт забезпечує просте керування без зайвих рухів для максимального комфорту користувача.
М'який силіконовий корпус гарантує комфорт, а надувна функція додає контрольованого тиску для посиленої стимуляції простати й глибших відчуттів і адаптації під індивідуальні потреби.
Характеристики:
- Вага: 180 г
- Матеріал: медичний силікон
- 12 режимів вібрації
- Функція пам'яті
- Надувний ефект регульованого тиску
- Бездротовий пульт керування
- Заряджання через USB
- Розмір упаковки: 23,0 × 13,7 × 5,3 см
Масажер створений для нових відчуттів, експериментів і комфорту. Підходить для індивідуального використання та розширення інтимного досвіду.
Штрихкод:6959532333275
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Діаметр | 3.2 см |
| Довжина | 12 см |
| Матеріал | Медичний силікон |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | 12 режимів вібрації |
| Довжина: | 12 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | Заряджання від USB-кабелю (їде в комплекті) |
- Ціна: 2 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: BI-014463W
Вібромасажер простати PRETTY LOVE Nasreddin з пультом, чорний
2 699 ₴
- +380 (68) 132-44-77
- +380 (67) 132-44-77






