


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Презервативи Skyn Extra Lube, з додатковим мастилом, 24 шт.
SKYN Extra Lubricated 24 шт. — це безлатексні презервативи преміумкласу, створені для максимального комфорту та природних відчуттів під час інтимної близькості. Виготовлені з інноваційного матеріалу SKYNFEEL® (поліізопрен), вони ідеально підходять людям з алергією на латекс, забезпечуючи м'якість, еластичність і ефект «другої шкіри».
Завдяки збільшеній кількості мастила — на 40% більше, ніж у SKYN Original — використання стає ще гладкішим і комфортнішим навіть у разі тривалого контакту. Презервативи практично не відчуваються, не мають неприємного запаху та сумісні з інтимними іграшками.
Характеристики:
- Матеріал: SKYNFEEL® (поліізопрен)
- Кількість у пакунку: 24 шт
- Довжина: 180 мм
- Діаметр: 53 мм
- Товщина: 0,04 мм
- Мастило: силіконове SK-70 (диметикон), на 40% більше
- Гіпоалергенні, без латексу
- Без ноноксинолу-9 та інгредієнтів тваринного походження
- Майже не відчуваються під час використання
Штрихкод: 5011831100048
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyn |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Поліізопрен |
| Товщина | 0.04 мм |
| Текстура | Гладкі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 53 мм |
| Довжина: | 180 мм |
| Країна походження | Таїланд |
- Ціна: 1 370 ₴

